Rajstopy

Zauważ, że rajstopy to taka część garderoby, która pozwali Tobie na:

  • podkreślenie Twojego stroju - akcent
  • stonowanie rozbudowanej góry - złagodzenie
  • odrobinę szaleństwa - możliwość mieszania kolorów

Jest to ogromny wybór, który pozwala na idealne dobranie barw i kształtów do naszej sylwetki. Gładkie rajstopy do zwiewnej sukienki, kabaretki na drapieżny wieczór czy kolorowe rajstopy przyciągające wzrok innych osób to pomysł na każdy dzień. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, której oczywiście możemy dowolnie popuścić wodze.

Rajstopy doskonale też się sprawdzają w zimowe dni, kiedy dokucza nam mróz i zimny wiatr. Ciepłe rajstopy w takie chłodne dni są nieocenione i każda z nas doceni ten produkt.

Pamiętaj, aby zwracać uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane rajstopki. Zwróć uwagę czy wzmocniono szwy oraz na całkowity wygląd materiału. Z kolei odpowiedni rozmiar to prawdziwy komfort, gdyż materiał idealnie dostosowuje się do naszego ciała i tworzy gładką powierzchnię ukrywając niedoskonałości, które wiele pań chciałoby zatuszować.

Pamiętaj, że eleganckie rajstopy są równie ważne jak piękna sukienka czy nowoczesna spódnica. Jest to tak ważny szczegół, na który uwagę zwracają szczególnie mężczyźni, gdyż fascynują ich kobiece nogi.

Rajstopy

kolorowe i wzorzyste

Pończochy

samonośne i do paska

Sprawdż modele rajstop w sklepie