Pończochy

Pończochy znane są już od dziesięcioleci. Może obecnie wydawać się to troszkę śmieszne, ale jako pierwsi nosili je mężczyźni. Z biegiem lat zmieniły jednak swoje przeznaczenie oraz wygląd.
Od tego momentu kobiety mogły kusić panów pięknym widokiem nóg przyodzianych w prześwitujący materiał.

Na czym polega fenomen pończoch zarówno do pasa jak i samonośnych?

Przede wszystkim dlatego, że są bardzo praktyczne. Do samonośnych nie potrzeba nosić pasa, ani zapinać żabek. Te pończochy po prostu noszą się same. Mają specjalną gumkę z silikonu umieszczoną w ich górnej krawędzi czy koronce, dzięki której mocno przyklejają się do skóry. Takie pończochy nie spadną z nogi i świetnie przylegają do ciała pod warunkiem, że zostały dobrane w odpowiednim rozmiarze.

Natomiast pończochy do pasa to część damskiej garderoby, która jest niezwykle seksowna. Pończochy do pasa kojarzą się z początkami ubiegłego wieku, czyli czymś, co stylistycznie jest obecnie bardzo trendy. Poza tym w odróżnieniu od pończoch samonośnych, które czasami nie trzymają się na udzie, pończochy do pasa są praktyczniejsze – nie ma problemu z osuwaniem się z nóg. Nie trzeba ich poprawiać i martwić się, czy w najważniejszym momencie nie zsuną się z nogi. Poza tym takie pończochy są bardzo modne. Występują w licznych wzorach, kolorach i deseniach. Zawsze można je kupić, ponieważ są niezwykle popularne.

Do tego nie sądzisz, że pas do pończoch sam w sobie jest bardzo zmysłowy i podkreśla kobiecość?

Nie ma chyba pani, która nie lubiła by kupować i nosić pończoch samonośnych lub do pasa. Występują one w wielu kolorach i wzorach. Ze szwem, z błyszczącą nitką i zwykłym haftem. Każda kobieta znajdzie i dopasuje pończochy do swojej figury i looku. Pończochy to prawdziwy hit modowy!

Rajstopy

kolorowe i wzorzyste

Pończochy

samonośne i do paska

Zobacz rodzaje pończoch w naszym sklepie